Świat zabawek

Cześć! Jestem Izabela, mama Karolinki, Naczelnego Testera Zabawek. Moja mała od zawsze szybko się nudziła i potrzebowałam milionów pomysłów na sekundę, aby umilać jej czas, jednocześnie dbając o jej rozwój, edukację i bezpieczeństwo. A żeby się wycwanić, ułatwić sobie życie, jak również nie spędzać każdej wolnej chwili na myśleniu o zabawach, każdy pomysł zaczęłam zapisywać, by w razie czego móc tylko otworzyć zeszyt i wiedzieć, jak dziś spędzimy czas.

W pewnym momencie pomyślałam, że warto by podzielić się swoimi zapiskami z innymi – i w taki sposób powstał Świat Zabawek. Wraz z rozwojem bloga, chęciami na urozmaicenie go, rozpoczęłam serię testów zabawek, które potrafiły zająć Karolinkę na dłużej niż pięć minut, nie kończąc się przy tym zepsuciem, połknięciem lub irytowaniem całego najbliższego otoczenia wydawanymi dźwiękami.

BLOGOSFERA

Świat Zabawek istnieje już od sześciu lat. Pomimo wzlotów, upadków, większych i mniejszych chęci na regularne postowanie wpisów, wciąż się rozwijał, a odbiorców przybywało. Na ten moment odnotowuję dziesiątki tysięcy wejść dziennie, za co jestem bardzo wdzięczna!

 

Jeśli chcesz nawiązać współpracę lub się ze mną skontaktować, koniecznie zajrzyj na tę stronę!