Świat zabawek

Cześć! Jestem Izabela, mama Karolinki, Naczelnego Testera Zabawek. Moja mała od zawsze szybko się nudziła i potrzebowałam milionów pomysłów na sekundę, aby umilać jej czas, jednocześnie dbając o jej rozwój, edukację i bezpieczeństwo. A żeby się wycwanić, ułatwić sobie życie, jak również nie spędzać każdej wolnej chwili na myśleniu o zabawach, każdy pomysł zaczęłam zapisywać, by w razie czego móc tylko otworzyć zeszyt i wiedzieć, jak dziś spędzimy czas.

W pewnym momencie pomyślałam, że warto by podzielić się swoimi zapiskami z innymi – i w taki sposób powstał Świat Zabawek. Wraz z rozwojem bloga, chęciami na urozmaicenie go, rozpoczęłam serię testów zabawek, które potrafiły zająć Karolinkę na dłużej niż pięć minut, nie kończąc się przy tym zepsuciem, połknięciem lub irytowaniem całego najbliższego otoczenia wydawanymi dźwiękami.

Ok, ale jak powstał blog o zabawkach?

Świat zabawek stał się dla mnie na tyle fascynujący, że postanowiłam zapisywać przemyślenia o najciekawszych z nich, jednocześnie wymyślając pomysły na wykorzystanie ich podczas zabawy. Za namową męża i rodziny zdecydowałam się w końcu na publikację niektórych tekstów i właśnie tak to się zaczęło. Podzieliłam się adresem bloga z innymi mamami, a one z kolejnymi – okazało się, że całkiem spora grupa rodziców ma problem z wyborem zabawek dla dzieci spośród tysięcy dostępnych modeli.

Teraz publikuję z myślą o Was

Rozwój bloga nabiera tempa, podczas kiedy ja staram się wprowadzać w życie setki pomysłów związanych z publikowanymi na nim wpisami. Dlatego znajdziecie tutaj artykuły, w których staram się pokazać różnice pomiędzy dostępnymi wersjami, wydawałoby się podobnych zabawek. Zamieszczam także testy, inspiracje i pomysły na zabawy z pociechą. Wszystkie z nich powstały na podstawie osobistych obserwacji i upodobań Ani. Będzie mi bardzo miło, jeśli moja wiedza w jakikolwiek sposób Ci pomoże.

Świat Zabawek istnieje już od sześciu lat. Pomimo wzlotów, upadków, większych i mniejszych chęci na regularne postowanie wpisów, wciąż się rozwijał, a odbiorców przybywało. Na ten moment odnotowuję dziesiątki tysięcy wejść dziennie, za co jestem bardzo wdzięczna!

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować lub nawiązać współpracę, zajrzyj na tę stronę!

Iza