Something went wrong: cURL error 28: Operation timed out after 5000 milliseconds with 13202 bytes received

Świat zabawek

swiatzabawek.eu

Odkrywaj świat zabawek dla dzieci z nami

dzieci leżące wieczorem z maseczkami do spania

Za pomocą projektora odmień sufit dziecięcego pokoiku

Pokój dziecka może stać się naprawdę magiczną krainą, w której najmłodszy członek rodziny będzie z przyjemnością spędzał czas. Podczas urządzania tej przestrzeni w domu, rodzice mogą puścić wodze fantazji, aby wykreować naprawdę wyjątkowy klimat. W końcu dzieckiem jest się tylko raz w życiu, a odrobina fantazji w prywatnej przestrzeni jest jak najbardziej wskazana. Wśród bardzo wielu gadżetów, dekoracji i elementów wystroju pokoju dziecka, z pewnością wyróżniają się te rzeczy, które pozwalają wyczarować wyjątkowy klimat wieczorową porą. To lampki nocne i projektory, które po włączeniu dają piękny efekt.

Magia na suficie

rozmarzony chłopiecRodzice często zastanawiają się nad tym, jak uprzyjemnić czas zasypiania swoim dzieciom, a także sprawić, by wieczorową porą zechciałby pozostać we własnych łóżkach, a nie przykładowo wędrować do łóżek rodziców. Gdy maluszek ma 4, 5 czy 6 lat, takie nocne wędrówki czy odmowa zasypiania w pojedynkę bez obecności rodziców są dosyć częste. To właśnie wtedy warto wspomóc się gadżetami dekoracyjnymi do pokoju dziecka, które stworzą w tej przestrzeni magiczną atmosferę. Doskonale nadają się do tego przedmioty takie, jak projektor dla dzieci czy lampka nocna, która rzuca cienie i wzory na suficie i ścianach. Po włączeniu ich wieczorową porą pokój stanie się prawdziwą magiczną krainą. Panująca w nim atmosfera będzie sprzyjała opowiadaniu bajek, snuciu historii, relaksowaniu się i odpływaniu w krainę snu. Przykładowo projektor gwiazd, który pozwala stworzyć iluminację nieba na suficie, przemienia zwykły dziecięcy pokój w krainę jak z fantazji. Maluchy uwielbiają wpatrywać się w wyświetlane na suficie gwiazdy, ponieważ to wpływa na nie wyciszająco, uspokajająco, a także pobudza wyobraźnię i kreatywność. Przyjemne dla oczu delikatne i subtelne światło, z jednej strony sprawia, że w pokoju nie jest do końca ciemno, dając dziecku więcej komfortu i bezpieczeństwa, z drugiej nie przeszkadza w zasypianiu. To taki rodzaj lampek, który naprawdę doskonale sprawdza się do pokoju tych maluszków, które nie lubię spać w zupełnych ciemnościach.

Projektor gwiazd

Projektory gwiazd są dobrym wyborem nie tylko do pokoju małego dziecka, ale również starszaka, a nawet nastolatka. Współczesne dzieci naprawdę potrzebują relaksu, resetu i odpoczynku. Świat jest dla nich dosyć stresującym miejscem, dlatego też chwila oderwanie się od codziennych trosk tuż przed snem, wyciszenia i ukojenia myśli, jest jak najbardziej wskazana. Użytkownicy projektorów, które tworzą iluminacje świetlne przypominające rozgwieżdżone niebo, bardzo często wskazują na wyjątkowo relaksacyjny aspekt tego urządzenia. Rzeczywiście trzeba przyznać, że wrażenie, jakby spało się pod rozgwieżdżonym niebem, jest bardzo przyjemne.

Lampka nocna dla dzieci

Designerskie lampki nocne dla dzieci, które po włączeniu rzucają fantastyczne wzory na sufit i ściany, to kolejna interesująca rzecz, którą warto kupić do pokoju maluszka. Szeroki wybór ciekawych wzorów sprawia, że bez względu na to, czy poszukuje się oświetlenia do pokoju dziewczynki, czy też chłopca, zawsze uda się dobrać odpowiedni wzór. Dekoracyjne lampki ładnie prezentują się na stoliku nocnym. Najczęściej są mobilne, co oznacza, że z łatwością można przenosić je z miejsca na miejsce, ponieważ działają na baterię. Takie lampki projektory świetlne są zatem jak znalazł również w przypadku malutkich dzieci, które sypiają jeszcze w łóżeczku.

Wyciszenie przed snem

śpiące dzieckoJedną z najważniejszych funkcji snu jest odpoczynek i regeneracja. Warto zadbać o to, by wypracować wieczorne rytuały, które wspierają zasypianie maluszka. Dzieci często w godzinach popołudniowych i wieczornych są bardzo rozbudzone, co może być związane na przykład z aktywnościami podejmowanymi w ciągu dnia, zbyt długą drzemką. Jeśli rodzicom trudno wyciszyć maluszki, tak by udały się do łóżka, warto wprowadzić lampki projektory, zniwelować górne ostre światło, częściej czytać uspokajające relaksacyjne książeczki lub opowiadać bajki. Takie wieczorne rytuały pozytywnie wpływają na praktycznie wszystkie dzieci, począwszy od kilkuletnich maluszków, przez dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. To właśnie najmłodsi potrzebują z reguły jednak najwięcej pomocy w wyciszeniu, ponieważ ich umiejętność samouspokajania się jest jeszcze na niskim poziomie. Stąd też lampki z przyjemnym, wyciszających światłem, które oświetlają pokój dziecka, obecność rodzica oraz uspokajające opowieści, potrafią szybko wprowadzić odpowiednią atmosferę.

Gdzie kupić projektor do pokoju dziecka?

Rodzice zainteresowani projektorami do pokoju dziecka bez wątpienia znajdą świetne modele w sklepach internetowych. Występuje ich tam sporo, różnią się ceną, iluminacjami świetlnymi, które można uzyskać za ich pomocą, mobilnością. Można znaleźć zarówno modele, które są budżetowymi opcjami, jak też projektory nawet za kilkaset złotych. Te, które rzucają na ściany i sufit wyjątkowo piękne iluminacje, najczęściej kosztują trochę więcej. To jednak inwestycja na długie lata, z której niejednokrotnie korzystają również dorośli.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *